Nafukovací kino na prodej

Nafukovací letní kino značky Kubíček visionair

Nafukovací kino Kubíček je vyrobené z vysoce odolných materiálů. Má velmi malé přepravní rozměry a díky kotvení pomocí systému kolíků a kurten s ráčnou je nafukovací letní kino velmi rychle připraveno k nafouknutí.Mobilní nafukovací kina jsou zárukou skvělého filmového zážitku ať už při veřejném promítání nebo u vás na zahradě. Jsme oficiálními prodejci profesionálních nafukovacích kin české značky Kubíček visionair.

Nafukovací kina na prodej nabízíme v 5 základních velikostech, ale na přáním zákazníka jsme schopni dodat v podstatě jakékoliv nafukovací kino. Promítací plátno je šito na zakázku v Německu. Konstrukci kina šije firma Kubíček.

Kino je nafouknuté za 2 – 5 minut. Nafukovací kino zvládne vítr až do 43 km/h podle velikosti kina. Déšť kinu nevadí. Díky nafukovací trubici můžete fukar umístit až do vzdálenosti 10 m od kina. Postaráme se o servis a údržbu kin. Více informací naleznete v přiložené prezentaci. Pomůžeme s výběrem projektoru a ozvučení potřebného pro promítání. Poradíme, jak začít s veřejnými projekcemi.

 

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. Ceník je přiložen v odkaze.

Poptávkový formulář

zpracování osobních údajů

Cenik.kin

Air Cinema brožura

 

Spravovat souhlas s cookies

Tyto webové stránky používají soubory cookies s cílem vylepšení uživatelského prostředí, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvnosti.