O mně

Domácí letní kino na každé zahradě

Jmenuji se Honza Novotný. Už jako malého mě fascinovala audiovizuální technika. Mám v živé paměti, jak jsme se jako děti scházeli u promítačky diapozitivů a hltali promítané obrázky na zeď. Sice to bylo bez zvuku a pohybu, ale mělo to své kouzlo. Dali jsme průchod dětské fantazii a už tehdy se v našich představách odehrávaly ty největší Hollywoodské bijáky😊.

Narodil jsem se na vesnici, kde jsme měli menší, ale pro nás ,,světové kino‘‘. Nechyběl jsem ani na jednom představení, pokud jsem zrovna neměl zaracha nebo se promítal film mládeži nepřístupný.  Kinematografii jsem zcela propadnul. Fascinovaly mě filmy na obřích plátnech. Postavil jsem si své domácí letní kino s uhlopříčkou obrazu téměř 5 metrů. Do mého kina jsme se s kamarády zamilovali. Mnohokrát byl problém ukončit promítání před půlnocí. Jakmile jsme na obrovském plátně pustili dětem hry na herní konzoli, nešlo je od obrazovky dostat ani heverem😊.

Rozhodl jsem se kinům věnovat naplno a začal jsem dělat letní kina na klíč. Potom jsem přidal veřejné promítánípronájmy letního kina. Mojí specializací jsou hlavně domácí letní kina, ale prodávám a navrhuji také profesionální letní kina určené k veřejným projekcím.

Spravovat souhlas s cookies

Tyto webové stránky používají soubory cookies s cílem vylepšení uživatelského prostředí, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvnosti.