mobilní projekce

Přinášíme Vám unikátní zážitek s naší novou službou – Mobilním kinem! Ať už chcete uspořádat veřejnou, soukromou projekci, nebo si jen tak užít svůj oblíbený film v netradičním prostředí, naše mobilní kino je připraveno splnit všechna vaše přání.

Naše projekce jsou univerzální – můžeme promítat kdekoli, od sálů, přes kina, až po bílé stěny a fasády, kde můžeme vytvořit obraz až o velikosti 12,7 metrů. Můžete tak vytvořit zcela unikátní zážitek pro vaše přátele, rodinu nebo zákazníky. Naše promítací plátna začínají na uhlopříčce 2,54 až po velikost uhlopříčky 8 m.

 

 

 

Služba Mobilního kina je kompletní balíček, který zahrnuje instalaci a obsluhu. Vše začíná na ceně 3000,- za jeden večer a za tuto cenu dostanete 5 hodin nezapomenutelné zábavy. Vytvořte si svůj vlastní filmový festival, promítejte své oblíbené filmy na velkém plátně nebo pozorujte fascinující dokumenty jako nikdy předtím. Možnost zapůjčení PlayStationu 4 pro s 5 skvělými hrami a až 4 ovladači!

 

 

 

Naše služba Mobilního kina je dokonalým spojením tradičního filmového zážitku s moderními technologiemi a pohodlím vašeho domova. Zažijte kouzlo velkého plátna kdekoliv a kdykoliv se vám zachce.

Neváhejte a objednejte si naše Mobilní kino ještě dnes. Těšíme se na spolupráci s vámi a na přípravu nezapomenutelného filmového zážitku přímo pro vás!

Poptávkový formulář

Spravovat souhlas s cookies

Tyto webové stránky používají soubory cookies s cílem vylepšení uživatelského prostředí, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvnosti.