Letní kino na klíč

Domácí letní kino na každou zahradu

Zvažujete pořízení letního kina na vaši zahradu, pod pergolu, nebo pro obec.  Celé kino Vám navrhneme a pošleme kompletní nabídku včetně přístrojů k tomu určených. Vy nám jen pošlete emailem, nebo sdělíte Vaše požadavky na kino telefonicky a my se dáme ihned do práce.

Je spousta kritérií, které musíte brát v potaz: vypočítat vzdálenost projektoru od plátna (pokud máte omezený prostor například pod pergolou a projektor chcete umístit na předem vybrané místo, musíte k tomu vybrat vyhovující projektor), vybrat ozvučení které bude kompatibilní se zdrojem zvuku (notebook, DVD/BD přehrávač, mobilní telefon, nebo například PlayStation) a k tomu veškerou kabeláž, různé převodníky, které jsou občas potřeba ( např. koaxiální kabel televizní antény pro propojení s projektorem musíte propojit přes převodník, pro DVD/BD přehrávač s digitálním koaxiálním výstupem na zvuk, který by jste chtěli propojit s analogovým mixážním pultem musíte také řešit přes převodník, atd…), dále by jste měli brát v potaz světelné podmínky a v neposlední řadě technologii promítání (jsou projektory, které mají primární použití pro zatemněné místnosti, které jsou pro venkovní použití téměř nepoužitelné).

Je toho mnoho na co se zaměřit, aby vše fungovalo, jak má a nebyli byste zbytečně zklamaní pořízením přístrojů, které vám nebudou pospolu fungovat tak jak mají. Projektory mají navíc spoustu užitečných funkcí a možností o kterých třeba ani nevíte, i když promítáte už dlouho.

Promítacích pláten je spousta k výběru, ale pro venkovní použití nejsou všechna vhodné a například pokud chcete venkovní plátno pro zadní projekci musíte mít k tomu speciální plátno, které touto funkcí disponuje.

Se vším Vám rádi poradíme a budeme k ruce kdykoliv si nebudete s něčím vědět rady. Vy si podle návrhu kina objednáte přístroje, které vám vybereme (pošleme na všechny přístroje odkazy webových stránek ověřených e-shopů s nejnižší cenou). Tímto se vyhnete vyšších cen u firem, které se kiny na klíč zabývají a připočítávají si ještě vlastní marži u jednotlivých přístrojů. Za tuto službu účtujeme 400,- vč. DPH/ hodina práce. V případě, že budete chtít kino nainstalovat, předvést, je cena individuální a bude se řešit dohodou.

Skvělou novinkou jsou profesionální nafukovacího kina. Výhoda nafukovacího kina je jeho skladnost a rychlá montáž. Ceny nafukovacího kina startují kolem 70 000 Kč za menší nafukovací kino. Obří kina stojí kolem 500 000.

Montujeme po celé ČR. Napište či zavolejte, rádi vám poradíme a individuálně naceníme.

+420 732 330 945

letnikina@email.cz

Základ

Ceny projektorů šly za poslední roky dolů. V této cenové kategorii vám navrhneme projektor s ozvučením a plátnem s celkovou cenou za kompletní domácí letní kino kolem 13 000 Kč. Kvalitní projektor bude minimálně v HD rozlišení a reprobedny budou mít dostatečný výkon pro mnoho hostů a plátno s uhlopříčkou 3 m.

Zlatá střední cesta

V této cenové kategorii budete mít oproti základu navíc různé vychytávky. Projektor bude s full HD (až 4k) rozlišením a s vysokým kontrastem a svítivostí.. Dáme vám vybrat z několika typů projektorů. Cena se bude pohybovat mezi 30 000 a 60 000 Kč. V ceně bude plátno s úhlopříčkou kolem 5m,  projektor, reproduktor a instalace.

Pro náročné

Spolu s vámi vybereme takový projektor a ozvučení, které splní všechny vaše sny a požadavky. Velikost plátna a kvalita projekce budou neomezené. Nejkvalitnější projektory vykreslí mimořádnou kvalitu obrazu v 4K rozlišení a ty nejlepší reproduktory vás ohromí fantastickým zvukem. Cenové rozpětí od 60 000 Kč až po částky, ze kterých se běžným smrtelníkům zatočí hlava.

Poptávkový formulář

zpracování osobních údajů

Spravovat souhlas s cookies

Tyto webové stránky používají soubory cookies s cílem vylepšení uživatelského prostředí, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvnosti.