Letní kino na klíč

Letní kino na každou zahradu. Zhotovíme vám přesně na míru domácí letní kino. Máme velice variabilní nabídku. Pokud máte prostor kde pověsit plátno (přístřešek pro auto, pergola, holá stěna atd..), jsme schopni vám nabídnout domácí letní kino, s rozměrem plátna 4 x 2,5 m, které bude startovat na ceně kolem 19 999,-.Za tuto cenu vám zprostředkujeme kompletní letní kino(projektor, reprobedny, plátno, instalace, kablíky). Jestli, ale nemáte kde plátno pověsit, postavíme vám naše ocelové kino, které lze postavit v podstatě kdekoliv s rozměrem plátna 4 x 2,5 m. Cena za ocelové kino je 34 999,-. V ceně je zahrnuto vykopání, zabetonování a instalace plátna. .  Dále je možnost nafukovacího kina na klíč. Zde záleží hlavně na velikosti plátna. Cena je individuální.Montujeme po celé ČR.

Základ

Ceny projektorů šly za poslední léta rapidně dolů. V této cenové kategorii Vám navrhneme projektor, ozvučení, kde bude celková cena za kompletní domácí letní kino i s plátnem kolem  19 999. Kvalitní projektor minimálně v HD rozlišení a reprobedny, které budou mít dostatečný výkon pro mnoho hostů a plátno s rozměrem 4 x 2,5m.

Zlatá střední cesta

V této cenové kategorii budete mít různé vychytávky navíc. Projektor se spoustou funkcí a možných zapojení.Full hd (až 4k), vysoký kontrast, svítivost a spousta dalších funkcí. Vždy vám dáme vybrat z několika nabídek. Cenové rozpětí: 30 000 -60 000,-. Cena zahrnuje plátno, projektor, reproduktor a instalaci.

 

Pro náročné

Pomůžeme vám vybrat si projektor a ozvučení, které splní všechny vaše představy a požadavky. Dané projektory mimořádně detailně vykreslí ,,filmovou“ kvalitu obrazu s rozlišením 4K plus fantastický zvuk. Cena individuální dle přání zákazníka.